Найбільше анкет від добровольців ми отримали через сайт Гвардії наступу, кількість рекрутингових груп у ЦНАПах оптимізовано - речниця МВС України Мар’яна Рева

clock
01.04.2023 15:30

Бригади Гвардії наступу практично сформовані. Триває набір в резервні групи. Про це повідомила речниця МВС України Мар’яна Рева в етері телемарафону «Єдині новини». 

«Як зауважив вчора міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, рекрутинг в Гвардію наступу триває. Ми побачили попит суспільства на формування добровольчих підрозділів, отримали кількадесят тисяч анкет від охочих стати частиною штурмових бригад МВС України», - підкреслила речниця МВС України.

Вона додала, що команда МВС України зрозуміла, що потрібно рухатися далі – хоч 8 штурмових бригад уже сформовано, але потрібні й резервні підрозділи. 

За її словами, лишилася велика кількість заявок охочих до Гвардії наступу, які кадрові служби продовжують опрацьовувати. При цьому, відзначає вона, є й певний відсоток претендентів, які не пройшли відбір. 

«Як правило, це не було пройдено фізичне випробування або ж є певні медичні протипоказання», - зазначила Мар’яна Рева.

Водночас добровольці, які зараховані і які проходять навчання, стверджує речниця МВС України, дуже мотивовані й мають високий рівень бажання готуватися, щоб стати частиною наступальних дій сил безпеки й оборони. 

Тому МВС України продовжило набір. 
«Єдине, що зробили, - це оптимізували кількість ЦНАПів, у яких працюють рекрутингові групи. Наразі їх 44. Відповідна інформація буде оновлена на сайті Гвардії наступу - https://storm.mvs.gov.ua/», - наголосила Мар’яна Рева й додала, що саме через сайт отримано найбільшу кількість заявок охочих служити в Гвардії наступу. 
«Ми раді бачити всіх охочих. Приходьте й записуйтесь у добровольці. Можливо, для себе хтось ще не до кінця прийняв таке рішення. Ми чекаємо в наших лавах. Гвардія наступу продовжує формуватися», - підсумувала речниця МВС України.

Департамент комунікації

 

 

Схожі матеріали