Міграційна служба у Дніпропетровській області допомогла чоловіку відновити паспорт, який пошкодив ворожий обстріл
19 квітня до Апостолівського відділу Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області звернувся чоловік на ім’я Руслан з питання обміну паспорта через його непридатність до використання.
У руці він тримав ІD - картку з дивними пошкодженнями. За його поясненням, паспорт було пошкоджено під час російського обстрілу міста Апостолове ще минулого року. Документ знаходився у кишені куртки, яка залишилась на подвір’ї його будинку, коли господар був вимушений терміново ховатися від обстрілу в підвалі.
Руслан довго шукав документ серед уламків на потрощеному подвір’ї, але знайшов його лише нещодавно та вирішив відновити.
Щоденно працівники Міграційної служби допомагають нашим співвітчизникам у справах документації задля їх змоги у повноправному користуванні усіма можливостями та привілеями громадянина України.
Державна міграційна служба України