Мері Акопян провела робочу поїздку в регіональних підрозділах МВС на Сумщині

clock
24.04.2022 16:24

Під час робочого візиту заступниця очільника МВС провела зустріч із керівниками структурних підрозділів Нацполіції, Нацгвардії та ДСНС Сумщини, обговорила поточні завдання та чутливі питання, а також подальшу роботу в період воєнного стану.

Мері Акопян відвідала обласний центр та місто Шостку, де обговорила стратегію подальшої співпраці з органами місцевої влади. А також побувала в містах, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів і наразі повертаються до мирного життя — Тростянці та Охтирці.

Попри тимчасову окупацію, ворогу не вдалось зламати український дух цих міст, ба більше – там відмовлялись знімати українські прапори. Заступниця міністра поспілкувалась із керівниками місцевих відділів поліції.

«Сьогодні основними завданнями є розмінування території, відновлювальні роботи, гуманітарна допомога місцевим мешканцям, а також протидія ДРГ ворога й мародерам», — зазначила заступниця міністра.

Мері Акопян подякувала правоохоронцям, які в складний для країни час і далі із честю й гідністю несуть службу в кожному куточку області.

«У підрозділах МВС працюють патріоти, котрі невтомно допомагають українцям і з перших днів вторгнення гідно несуть службу, кожен на своєму місці», — резюмувала заступниця очільника МВС.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали