Контраст
Шрифт

Інформація щодо затримок видачі паспортних документів

clock
22.06.2022 19:45

Збройна агресія російської федерації проти України, нажаль, внесла корективи у процес оформлення біометричних документів нашим громадянам.Зокрема це знайшло відображення у швидкості виготовлення та видачі ID карток та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. 

Внаслідок безжалісного бомбардування загарбниками не тільки міст та інфраструктури України, а й знищення та часткове руйнування логістичних шляхів, ми зіткнулись з небаченими досі труднощами, пов’язаними з постачанням та доставкою необхідних витратних матеріалів для друку паспортів, у тому числі - з-за кордону. Як результат, вимушені констатувати затримки строків виготовлення документів. 

Ми розуміємо наскільки важливо для всіх громадян України мати на руках паспортні документи у період воєнного стану, тому одним із пріоритетних завдань для нас залишається вжиття всіх можливих заходів для їх своєчасної видачі. У тісній взаємодії Уряду України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України та ДП «Поліграфкомбінат «Україна» докладаються безпрецедентні зусилля задля виправлення ситуації та налагодження надійних логістичних каналів постачання необхідних компонентівта матеріалів.

Важливо,що територіальні органи та підрозділи ДМС, які знаходяться в безпечних районах, попри важкі умови продовжують працювати та надавати адміністративні послуги населенню. Ми щодня приймаємодесятки тисяч заяв від громадян на оформлення біометричних паспортних документів. Діяльність всіх органів, задіяних у процесі оформлення та видачі паспортів, спрямовано на те, щоб громадяни отримали паспортні документиякомога швидше. 

Крім того, задля зручності громадян, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України положеннями якої дозволено продовжити термін дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон та вклеїти фото дитини у паспорт батьків, як у підрозділах ДМС, так і в дипломатичних установах України за кордоном.

Просимо з розумінням поставитися до зазначених труднощів та закликаємо оформлювати документи завчасно.

Державна міграційна служба України

Схожі матеріали
Діяльність