Контраст
Шрифт

Імплементаційний протокол до Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб підписаний з з Латвійською Республікою (ВІДЕО)

clock
29.11.2023 14:20

28 листопада між Кабінетом Міністрів України та Урядом Латвійської Республіки відбулось підписання Імплементаційного протоколу до Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб. 

Підписанням цього міжнародного договору, Державна міграційна служба, як центральний компетентний орган України у сфері міграції, успішно завершує розпочатий у 2016 році переговорний процес із Латвійською Республікою, що посилить ефективне міжнародне співробітництво у сфері реадмісії осіб.

Реалізація протоколу сприятиме формуванню позитивного іміджу України перед ЄС. Адже підкреслить розвиток партнерських відносин між Україною та Латвійською Республікою і покращить на основі взаємності швидкі й ефективні процедури ідентифікації й безпечного та організованого повернення осіб, які не дотримуються правил в’їзду, виїзду та перебування на території України або Латвії.

Крім того, у рамках зустрічі Голова Державної прикордонної охорони Латвійської Республіки Гунтіс Пуятс та Голова Державної міграційної служби Уккраїни Наталія Науменко обговорили питання, що становлять взаємний інтерес двох країн, зокрема пов’язані з перебуванням українських громадян у Латвії та можливі напрями міжвідомчої співпраці.

У підсумку учасники зустрічі підтримали взаємну зацікавленість в поглибленні двосторонньої взаємодії для подолання усіх викликів, спричинених війною в Україні, у сфері безпеки, міграції тощо.

Державна міграційна служба України

 

Схожі матеріали
Діяльність