Контраст
Шрифт

Ігор Клименко: Вже 18 місяців, як ми пишемо нову історію нашої держави та Міністерства внутрішніх справ

clock
25.08.2023 14:40

З такими словами Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко звернувся до представників Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС та Державної прикордонної служби під час церемонії нагородження з нагоди Дня Незалежності України.

Так, за проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового і службового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф представників органів системи МВС України було нагороджено орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, Данила Галицького, «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня, медалями «За військову службу Україні», нагрудними знаками «За відвагу в службі» та «За відзнаку в службі».

Окрім того, нагородженим вручили відомчі заохочувальні відзнаки МВС України «Вогнепальна зброя».

На початку церемонії присутні спільно виконали Державний гімн України та вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

Глава МВС України Ігор Клименко подякував кожному представнику поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордоннику за службу, яка з кожним днем наближає перемогу України:

«Багато хто з вас прибув сюди безпосередньо з передової. Ви з першого дня війни забезпечували порядок у містах, рятували людей, евакуйовували. Багато хто з вас бачив смерті і поранення побратимів, і багато хто з вас у строю, попри численні поранення. Однак, попри усі складнощі ви продовжуєте боротись за нашу Незалежність, крок за кроком знищуючи ворога».

Ігор Клименко наголосив, що мужність наших героїв довела, що наша країна обов’язково переможе агресора та деокупує власні території.

«Дивлячись вам в очі, я можу з впевненістю сказати, що найкращі люди нашої держави, цвіт нації, найсміливіші, зробили для себе один вибір – це вибір захисту нашої держави. Кожен із вас проявляє стійкість та любов до власної Батьківщини, тому що ви знаєте, що нам далі робити – вигнати ворога з наших територій, стати на кордонах нашої країни та наводити лад всередині після завершення війни», – заявив Міністр внутрішніх справ.

Окрім того, на церемонії нагородження були присутні й очільники відомств, які подякували нагородженим за віддану службу та спільну роботу на благо країни.

«Ці достойні нагороди для вас. Війна ще не закінчилася, але це справа часу і ми обов’язково вийдемо на кордони 1991 року», – заявив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко.

Своєю чергою, Глава МВС Ігор Клименко запевнив, що держава цінує кожного бійця і буде надалі допомагати:

«Кожен, хто віддав частину свого здоров’я на благо нашої країни не буде забутий, як і сім’ї бійців», – резюмував Ігор Клименко.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали