Контраст
Шрифт

Ігор Клименко: Внаслідок цілеспрямованого удару окупантів по мирному населенню Костянтинівки постраждало 50 осіб

clock
06.09.2023 21:03

"Рятувальники завершили розбір завалів. На цей момент постраждалих - п'ятдесят осіб, з них 17 загинуло, 33 отримали поранення. Зараз на місці події працюють ДНК-лабораторії. Ми вже відібрали відповідні профілі ДНК із тіл загиблих, тепер підбираємо відповідні профілі ДНК у родичів. Тому рідні, які втратили зв'язок зі своїми близькими, мають звернутися саме до підрозділів Національної поліції, саме до наших криміналістів", - про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив в ефірі всеукраїнського телемарафону “Єдині новини”.

Також Міністр зазначив, що озброєння, з якого було нанесено удар по ринку, встановлюється спеціалістами. На місці працюють вибухотехніки, найближчим часом ми будемо знати цю інформацію.

Стосовно того, чому окупанти нанесли удар саме по ринку, Ігор Клименко сказав, що це одне з найбільш людних місць міста.

"14 година 4 хвилини, коли був цей прильот, це удар якраз у центр міста. Саме цивільні люди знаходяться в цей час на ринку або виходять чи  повертаються з обідньої перерви. Там завжди було людно. І серед загиблих і постраждалих - практично всі жителі Костянтинівки", - розповів він.

Міністр внутрішніх справ України, крім цього, розповів жахливі деталі цього теракту: "Особливе звірство і жах цього злочину, зокрема, в тому, що тіла деяких загиблих порозривало. Вже безпосередньо у морзі намагаємося встановити, ідентифікувати всі ці тіла. Тому це така жахлива трагедія, найжахливіше в тому, що це цивільне населення. У цьому місці немає жодних військових частин. Тут немає жодних виправдань окупантам".

Окрім цього, росіяни пошкодили два п'ятиповерхових будинки. Постраждало 122 квартири, кожну з яких обійшли працівники системи МВС. Також постраждали 28 торговельних павільйонів, 8 знищено.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали