Контраст
Шрифт

Ігор Клименко повідомив про результати першочергових слідчих дій стосовно підриву гранати у Чайках

clock
06.11.2023 22:39

"Трагедія у Чайках починає обростати різною інформацією з «джерел». Тому офіційно повідомляю: Внаслідок першочергових слідчих дій вдалося зʼясувати перші обставини трагедії", — написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Сьогодні в загиблого майора Частякова був День народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним.

Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка.

Спершу до рук боєприпас взяв син та почав крутити кільце.  Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух.

В квартирі поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу.

Поліцейські знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фатальний подарунок. В його кабінеті вже провели обшук і вилучили ще 2 аналогічні гранати. Тривають першочергові слідчі дії.

"Закликаю не поширювати неофіційну інформацію. Досудове розслідування триває, дочекайтеся офіційних висновків слідства", - зазначив Міністр.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали