Які документи потрібно підготувати на вступ до автошкіл для людей з інвалідністю

clock
10.07.2023 20:30

Сьогодні в ефірі Суспільного, заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко пояснила, які документи необхідно підготувати для вступу на навчання до автошкіл для людей з інвалідністю.

Вона повідомила, що для того, щоб стати студентом автошколи, необхідно підготувати пакет документів. Це заява на ім'я директора автошколи, копія паспорта, кольорову фотографію 3,5x4,5 та копію ІПН. Також одним з найважливіших документів до вступу є медична довідка, оскільки до навчання в автошколах допускаються особи, які не мають медичних протипоказань для керування транспортними засобами категорії «В».

Заступниця міністра розповіла, що через війну кількість осіб з інвалідністю зростає не лише серед захисників та захисниць, а й серед цивільних. Разом з тим, МВС прагне охопити й тих людей, які набули інвалідність ще до війни, або мають вроджену інвалідність та уже давно мають намір стати водієм.

«Саме тому ми створили не просто автошколи, а комплексну державну послугу, яка сприятиме адаптації цієї категорії населення до керування транспортними засобами. Разом з тим, ми хочемо охопити й тих людей, які набули інвалідність ще до війни або мають вроджену інвалідність та уже давно мають намір стати водієм», – зазначила Катерина Павліченко. 

Нагадаємо, що з минулого тижня в Україні запрацювали перші п'ять автошкіл для людей з інвалідністю. Проєкт реалізує Міністерство внутрішніх справ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської. Автошколи відкрилися на базі закладів освіти системи МВС у Києві, Кам’янці-Подільському, Кропивницькому, Львові та Дніпрі.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали