ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу
Серед отриманого: роботизована техніка для гасіння пожеж, а також для переміщення легкових автівок і різних предметів, два позашляхові автобуси, причіпи, жіночий бойовий одяг для аварійно-рятувальних робіт і сумки-рюкзаки для пожежних-рятувальників.
![](/upload/1/8/8/3/3/9/452075764-901356125365611-5272261961637245006-n.jpg.webp)
Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ GmbH передало техніку та обладнання для Державної служби України з надзвичайних ситуацій у рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка державного та муніципального управління надзвичайними ситуаціями в Україні».
![](/upload/1/8/8/3/3/4/449451062-901356002032290-5968078474166968779-n-1.jpg.webp)
Під час офіційної передачі були присутні голова ДСНС України Андрій Даник, зі сторони німецького товариства – керівник Проєкту Крістіан Пошманн, а також Другий секретар Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін Браймаєр.
![](/upload/1/8/8/3/3/5/451519494-901355978698959-6711772919467532079-n.jpg.webp)
Як зазначив Голова ДСНС, така матеріально-технічна підтримка є надзвичайно важливою, оскільки її використання підвищить безпеку та ефективність роботи особового складу.
![](/upload/1/8/8/3/3/6/451775620-901355985365625-5854256813010141847-n.jpg.webp)
«Ми вдячні нашим іноземним партнерам, які одним із перших почали нам допомагати та підтримувати. Враховуючи сьогодення та надскладні умови, в яких працюють фахівці ДСНС, потреби у різноманітній техніці та обладнанні завжди є нагальними та актуальними. Завдяки об’єднаним зусиллям та підтримці зі сторони світової спільноти Україна переможе у цій війні», –сказав Андрій Даник.
![](/upload/1/8/8/3/3/7/451744436-901356072032283-5351788266605870395-n.jpg.webp)
![](/upload/1/8/8/3/4/0/452018827-901356082032282-8391669481244866551-n.jpg.webp)
ДСНС України