На Донеччині триває евакуація: за тиждень рятувальники вивезли 30 людей (ВІДЕО)
Ситуація на Торецькому напрямку залишається критичною. Постійні обстріли та загроза для життя роблять перебування в населених пунктах прифронтової Торецької громади, що на Донеччині, надзвичайно небезпечним. Щодня надзвичайники докладають максимум зусиль, щоб громадяни могли виїхати неушкодженими.
Так, з початку тижня рятувальники евакуаційної групи "Фенікс" вивезли із небезпечної зони до більш безпечних населених пунктів Донеччини 30 мешканців Торецької громади, серед яких 7 маломобільних осіб.
Евакуація триває. Вкотре закликаємо: подбайте про себе та своїх рідних - негайно виїжджайте! Не зволікайте, адже час на вагу золота!
ДСНС України
![ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу](/upload/1/8/8/3/4/1/449451062-901356002032290-5968078474166968779-n-1.jpg)