Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Денис Монастирський: Відновлення програми лізингу для працівників системи МВС – наш спільний здобуток

clock
22.02.2022 13:39

Урядом було відновлено важливий соціальний проєкт, відтепер працівники Нацполіції та ДСНС можуть знову скористатись програмою фінансового лізингу для отримання житла. Механізми соціального захисту працівників системи МВС, зокрема, можливість придбання житла у лізинг поліцейськими та працівниками служби цивільного захисту, будуть працювати ефективно, з урахуванням усіх законодавчих змін.

«Моє завдання, як міністра, зробити все можливе, щоб ви відчували підтримку від держави. Це стосується і належного рівня соціального захисту. Сьогодні існує гостра потреба співробітників у власному житлі, особливо це стосується молодого покоління. Уже сьогодні ми урочисто відновили право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло, яке, на жаль, не працювало майже 2 роки», – зазначив Денис Монастирський у своєму зверненні до працівників МВС.

До кінця року планується забезпечити житлом додатково понад 2000 сімей поліцейських та рятувальників.

Нагадаємо, 2 лютого Урядом прийнято рішення щодо поліпшення соціального захисту поліцейських, осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту шляхом забезпечення їх житлом на умовах фінансового лізингу.

Департамент комунікації МВС України