Денис Монастирський: Ще понад 30 млн га території України потребують розмінування

clock
02.06.2022 20:23

Про це сьогодні, 2 червня, повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час телемарафону «Єдині новини», де обговорили питання розмінування та безпеки громадян. 

Денис Монастирський розповів, що на сьогодні проводиться  розмінування Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської областей. Проведено оперативне розмінування понад 2,7 млн га. 

«Для порівняння, нам потрібно опрацювати ще понад 30 млн га. Ми залучаємо іноземні команди піротехніків та їхню техніку, вони допомагають нам розміновувати українські території», - сказав очільник МВС.

Також він наголосив, що вже є трагічні випадки підривів громадян на вибухонебезпечних предметах. Протягом травня місяця зафіксовано 15 таких випадків.

«Я переконаний, що наша реальність має змінитися. Кожен школяр, кожен працівник, мати та батько мають знати й навчити своїх дітей мінній безпеці», - запевнив Міністр. 

Розповідаючи про превентивні заходи щодо мінної безпеки, він нагадав про навчальні мультфільми з собакою-піротехніком Патроном від ДСНС України, а також повідомив, що з нового навчального року розпочнуться освітні уроки в школах з цієї теми. 

Схожі матеріали