Денис Монастирський із Олексієм Резніковим розповіли про перебіг розслідування воєнних злочинів

clock
28.05.2022 17:31

Близько 20 тисяч воєнних злочинів сьогодні зареєстровано всіма правоохоронними органами. Ведеться розслідування, уже є перші вироки. Про це очільник МВС заявив під час відкриття виставки підбитої російської техніки у Києві, яку він відвідав разом із міністром оборони Олексієм Резніковим. На Михайлівській площі встановили знищені танки та БМП, а також інше воєнне обладнання, що його окупанти використовують у війні проти України. Денис Монастирський розповів про перебіг розслідування злочинів окупантів проти українців.

«Ми розуміємо з вами, щоб більшість вироків будуть заочними, вони будуть стосуватися тих військовослужбовців, яких ми встановлюємо зі списків військових частин, які воювали на Київщині, Сумщині, Чернігівщині, Харківщині. Завдяки відеофіксації, показах свідків, ми встановлюємо хто саме вчиняв ті чи інші злочини і по дрібках збираємо всю картину, яка буде представлена, як в  українському судді, так і в міжнародних судових інстанціях», - зазначив очільник Міністерства внутрішніх справ.

Окрім того, міністри відзначили, що представлені на виставці експонати є доказами цих злочинів. 

«Для мене, як юриста, взагалі важливо, щоб ці рештки ворожої техніки були і в Гаазі і в Нюрнбергу. Тому що їхні злочини мають бути покарані і вони заплатять за життя кожного українця, кожну домівку. І це буде якраз доказом того, що вони були тут і ось в я кому стані опинилася», - заявив Міністр оборони України Олексій Резніков.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали