Контраст
Шрифт

Денис Монастирський: Для захисту власних домівок в українців має бути зброя

clock
02.06.2022 19:45

Про це сьогодні, 2 червня, повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час телемарафону «Єдині новини». Обговорили питання обігу зброї серед цивільного населення. 

«Насправді наші громадяни отримали тест на володіння зброєю починаючи з 24 лютого. Були роздані десятки тисяч одиниць зброї в великих містах. Сьогодні більшість власників зброї знаходяться на фронті, захищають нашу державу в Харківській, Донецькій Луганській Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях», - розповів очільник МВС 

Коментуючи результати в Дії, міністр зазначив, що воно засвідчило зміну ставлення людей до питання обігу зброї. Рік тому проводилося схоже соцопитування, і тоді лише третина громадян вважала за можливе володіння зброєю для власного захисту.  

Щодо врегулювання цього питання Денис Монастирський наголосив, що зараз в Парламенті готується до 2-го читання Закон про обіг цивільної зброї. 

«Ми переконані, що парламентарі внесуть відповідні зміни до 2-го читання. Концепція володіння має бути іншою, обіг зброї має бути врегульованим на рівні закону. Моя особиста позиція - для захисту власної домівки в українця має бути зброя», - повідомив міністр. 

Схожі матеріали
Діяльність