Контраст
Шрифт

Лише за сім днів громадяни уклали 1390 договорів купівлі-продажу прямо у смартфоні, - Ігор Клименко

clock
27.12.2023 19:40

2023. ПЛАНИ. ДІЇ. РЕЗУЛЬТАТИ: ЦИФРОВІЗАЦІЯ

Якість, швидкість, комфорт для громадян, мінімум бюрократії та виключення корупційної складової – це основні наші орієнтири у процесі цифровізації сервісних послуг МВС. Про це повідомляє міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в своєму Telegram-каналі.

"Тиждень тому у співпраці з Мінцифрою запустили перереєстрацію транспортних засобів у застосунку Дія. Лише за сім днів громадяни уклали 1390 договорів купівлі-продажу прямо у смартфоні. Також є можливість поштової доставки номерних знаків та свідоцтв про реєстрацію авто", - зазначає Міністр. 

Одна з найпопулярніших послуг, доступних онлайн – обмін посвідчення водія. Це можна зробити в Кабінеті водія, а з травня цього року – також і в застосунку Дія.

З початку 2023 року надійшло понад 240 тисяч заявок на обмін водійських посвідчень. Їх також можна отримати поштою. У жовтні цього року ми запровадили й міжнародну доставку водійських через Кабінет водія. На сьогодні доставка доступна у 12 країнах світу. Нею вже скористалися вже понад 1800 громадян.

Крім того, у Кабінеті водія можна забронювати бажану комбінацію номерних знаків і отримати їх у сервісному центрі МВС. Цього року послугою скористалися понад 23 тисячі громадян. 

"Не зупиняємося на досягнутому та впроваджуємо якісні зміни", - резюмує Міністр.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали
Діяльність