Контраст
Шрифт

1,5 млн грн збитків: головному бухгалтеру одного з ліцеїв Харківщини повідомлено про підозру

clock
20.11.2023 19:40

Зловмисниця відхилила найбільш економічно вигідну пропозицію для проведення капітального ремонту навчального закладу, чим спричинила державі чималі збитки. 

У межах досудового розслідування поліцейські встановили, що головним бухгалтером комунального закладу, яку призначено уповноваженою особою з питань публічних закупівель, було прийнято рішення про проведення процедури відкритих торгів на капітальний ремонт комунального закладу. 

На офіційному веб-порталі уповноваженого органу було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт ліцею. 

До у часті у закупівлі були допущені двоє учасників: один з ціновою пропозицією  2 400 000 гривень, а інший з ціновою пропозицією 3 830 000 мільйонів гривень. Натомість уповноваженою особою було відхилено найбільш економічно вигідну пропозицію та перераховано кошти у сумі 3 830 000 гривень приватному підприємству за виготовлення проєктно-кошторисної документації.

За результатами судово-економічної експертизи головний бухгалтер спричинила збитки державі у сумі 1 430 000 гривень. 

Слідчі повідомили 59-річній жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процесуальне керівництво здійснює Харківська окружна прокуратура Харківської області.

Національна поліція України

Схожі матеріали
Діяльність