Контраст
Шрифт

Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства та норм на автомобільному транспорті»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства та норм на автомобільному транспорті» (далі – проєкт акта), пояснювальна записка, порівняльна таблиця та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник – Міністерство внутрішніх справ України.

Проєкт акта спрямований на створення належних та якісних умов для збереження життя та здоров’я людей, покращення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, збереження від руйнування та зруйнування автомобільних доріг загального користування, зменшення витрат на утримання і ремонт дорожнього покриття, що, у свою чергу, сприятиме також значній економії коштів Державного бюджету України.

Основною ціллю розроблення проєкту акта є врегулювання питання контролю за додержанням норм законодавства вантажними і пасажирськими перевізниками, налагодження дієвих механізмів здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів, зокрема виявлення порушення габаритно-вагових параметрів транспортних засобів у русі, та здійснення заходів з метою подальшого припинення таких порушень. Законопроєкт передбачає визначення Національної поліції України компетентним органом у сфері автомобільного транспорту.

Зауваження та пропозиції до зазначених проєкту акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування (08.11.2021) в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601;

або в електронному вигляді на адресу:  [email protected]

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються також на адреси Державної регуляторної служби України:

поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

електронну: [email protected]

Проєкт закону та всі пов’язані документи

Герої МВС