Контраст
Шрифт

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2020 р. № 844»

Повідомляємо про оприлюднення 12 лютого 2021 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2020 р. № 844» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою раціонального використання бланкової продукції (національного та міжнародного посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу), а також ефективного використання коштів, що були виділені на її виготовлення.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071; або на електронну адресу: [email protected]. Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Ольга Гуменюк, (044) 374 10 51.

 

Герої МВС