Контраст
Шрифт

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію експериментального проєкту щодо здійснення державної реєстрації нових автомобілів, автобусів

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо здійснення державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин,  сконструйованих на шасі автомобілів, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів за участю виробників, дистриб’юторів та уповноважених дилерів, які їх реалізують» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблений з метою оптимізації, доступності та спрощення отримання послуги з державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів (далі – транспортні засоби) за участю виробників, дистриб’юторів та уповноважених дилерів, які їх реалізують.

Проєкт акта пропонує запровадити на території України експериментальний проєкт щодо можливості реєстрації нових транспортних засобів за участю суб’єктів господарювання, які їх реалізують. Зазначене дозволить, за бажанням покупців нових транспортних засобів, отримати реєстраційні документи на транспортний засіб та номерні знаки безпосередньо у приміщенні суб’єкта господарювання, у якого такий транспортний засіб було придбано.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати опублікування (05.06.2020 р.) в письмовій або електронній формах за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected].,

(044) 374 10 51 (Фурман Наталія Василівна).

 

Герої МВС