Контраст
Шрифт

Проєкт наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року № 515»

Повідомлення

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесеннязмін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року № 515»
На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року № 515» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року № 320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни,у тому числі, до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 року № 340.

Розроблення та прийняття проєкту наказу обумовлені необхідністю вдосконалення механізму державного регулювання процедури видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, а також усунення наявних на сьогодні прогалин у законодавстві.

Крім того, проєкт наказу передбачає встановлення порядку використання технічних засобів контролю під час складання іспитів, збереження отриманої за допомогою них інформації та доступу до неї, що, у свою чергу, дозволить забезпечити запобігання проявам зловживання владою та службовим становищему процесі складання іспитів для отримання посвідчень водія.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати його опублікування (14.04.2020) в письмовій або електронній формах за адресами:

Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected].,(044) 374 10 88 (Рудий Сергій Анатолійович);

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: [email protected].

НАКАЗ


Інструкція 1.3 ІСПИТИ


Інструкція 1.4 ФІКСАЦІЯПояснювальна записка

Прогноз впливу до Пояснювальної записки

Аналіз регуляторного впливу

м-тест

 

Герої МВС