Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112»

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112» (далі – проєкт).

Проєкт розроблений Міністерством внутрішніх справ України з метою визначення підходів до створення, впровадження та функціонування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, яка забезпечить ефективну та оперативну організацію надання екстреної допомоги населенню у разі загрози виникнення або виникнення екстрених ситуацій, в тому числі у разі загрози життю і здоров’ю населення, виникнення надзвичайних ситуацій, протиправних дій та інших небезпечних подій, шляхом впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень у сфері екстреної допомоги населенню.

Електронні консультації з громадськістю проводяться тут. Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються протягом місяця з дати оприлюднення (12.08.2020) в письмовій формі за електронною адресою: [email protected]. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Василенко Діана Олександрівна, номер телефону: (044) 254 77 04.

 

Герої МВС