Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання» (далі – проект акта).

Проект акта розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою приведення вартості переліку послуг, які надаються територіальними органами з надання сервісних послуг МВС до економічно обґрунтованих витрат.

Проект акта передбачає розширення та вдосконалення переліку послуг, які надаються територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України, приведення вартості за їх надання до економічно обґрунтованих реалій, та скорочення корупційних ризиків в діяльності системи сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ України шляхом визначення вартості за надання послуг, які наразі є корупційними чинниками.

Зауваження та пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected].

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання» - ЗАВАНТАЖИТИ