Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу МВС «Про порядок обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв»

З метою впорядкування обліку бланків дозволу та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору, Головним сервісним центром МВС за погодженням з структурними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України, розроблено проект наказу «Про порядок обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв».

Даний проект наказу визначає процедуру обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору на оперативних транспортних засобах.

Крім того, зазначений проект наказу передбачає втрату чинності наказом МВС від 22 серпня 2005 року № 364 «Про затвердження Інструкції про порядок видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 вересня 2005 року за № 1033/11313.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту акта приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, тел. 254-7114 (Голишев Євген Юрійович), е-mail: [email protected].

 

ЗАВАНТАЖИТИ