Contrast
Letter

Notice of promulgation of the draft order of the Ministry of Internal Affairs "On the procedure for registration and issuance of permits for the installation and use of special sound and light signali

З метою впорядкування обліку бланків дозволу та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору, Головним сервісним центром МВС за погодженням з структурними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України, розроблено проект наказу «Про порядок обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв».

Даний проект наказу визначає процедуру обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору на оперативних транспортних засобах.

Крім того, зазначений проект наказу передбачає втрату чинності наказом МВС від 22 серпня 2005 року № 364 «Про затвердження Інструкції про порядок видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 вересня 2005 року за № 1033/11313.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту акта приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, тел. 254-7114 (Голишев Євген Юрійович), е-mail: [email protected].

 

ЗАВАНТАЖИТИ