Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі  – проєкт постанови) .

Розробник – Міністерство внутрішніх справ України з власної ініціативи.

Проєкт постанови розроблено у зв’язку з необхідністю вдосконалення механізму провадження торговельної діяльності у сфері оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, забезпечення внесення до електронного реєстру повної та достовірної інформації про транспортні засоби, які надійшли до суб’єктів господарювання для їх подальшої реалізації, здійснення огляду матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання, формування та ведення реєстру таких суб’єктів господарювання.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови від юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування (11 червня 2020 року) в письмовій або в електронній формах за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected]., (044) 374 10 40 (Кузь Юлія Леонідівна);

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].

 

Проєкт постанови (новий)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА 874

Зміни до постанов 1388,1200, 795 версія НАТ

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

Аналіз 1200

Прогноз впливу новий

ТЕСТ

Герої МВС