Контраст
Шрифт

Доопрацьований проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов КМУ» з урахуванням пропозицій та зауважень заінтересованих органів та громадських організацій

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт постанови) з урахуванням пропозицій та зауважень заінтересованих органів та громадських організацій.

Проєкт постанови розроблено на виконання Закону України від 14 липня 2020 року № 786-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб–підприємців», підпункту «б» пункту 10 Указу Президента України від 08 листопада 2019 року № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», з метою імплементації положень Директиви Європейського Парламенту і Ради 2006/126/ЄС від 20 грудня 2006 року про посвідчення водія до національного законодавства.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати опублікування 15 квітня 2021 року в  письмовій формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]. Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Колесник Оксана Вікторівна, (044) 374 10 33.

Проєкт постанови та всі пов'язані документи

 

Герої МВС