Контраст
Шрифт

Енергоефективність

Об’єкти органів системи МВС, які потребують енергосервісу

Зважаючи на значну вартість термомодернізації будівель, одним з найоптимальніших способів її проведення в бюджетних установах є енергосервіс.

Закон України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» встановлює правові та економічні засади здійснення енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності об’єктів державної власності.

Відповідно до статті 1 цього Закону енергосервіс – комплекс технічних та організаційних енергозберігаючих (енергоефективних) та інших заходів, спрямованих на скорочення замовником енергосервісу споживання та/або витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та/або житлово-комунальних послуг порівняно із споживанням (витрат) за відсутності таких заходів.

За нижченаведеними посиланнями потенційні виконавці технічних та організаційних енергозберігаючих (енергоефективних) та інших заходів, спрямованих на скорочення споживання та/або витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та/або житлово-комунальних послуг можуть ознайомитись з характеристиками об’єктів органів системи МВС, які потребують енергосервісу.

Додаткова інформація за номером 254-78-03.