Контраст
Шрифт

Наказ від 30.12.2021№ 1009 Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

30.12.2021                                               Київ                                                    № 1009

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності 

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «АРЧ СЕК’ЮРІТІ» (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду заяви та документів, що додаються до неї, установлено, що на порушення вимог пункту 6 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960, здобувачем ліцензії не надано відомості про персонал охорони (додаток 2) та доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4), наявність спеціальних засобів (додаток 21) та транспорту реагування (додаток 22), а також завірену ним копію трудового договору, укладеного з особою, на яку покладається виконання обов’язків фахівця з організації заходів охорони або витягу з трудової книжки цієї особи. 

Крім того, місцезнаходження юридичної особи, зазначене у заяві, не відповідає адресі, унесеній до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Усунути недоліки можливо шляхом зазначення у заяві місцезнаходження юридичної особи відповідно до запису ЄДР, надання відомостей згідно з додатками 2, 21, 22, 4 та завіреної здобувачем ліцензії копії трудового договору або витягу з трудової книжки фахівця з організації заходів охорони.

З огляду на викладене та відповідно до пунктів 1, абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 22 грудня 2021 року № 111732 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою діяльністю «АРЧ СЕК’ЮРІТІ» (місцезнаходження: провулок Блискуна, 5, село Богрівка, Богородчанський район, Івано-Франківська область, 77741, ідентифікаційний код 2045921891).

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Чернишова О.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ