Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ від 29.07. 2021 № 572 Про залишення заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності без розгляду

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.07. 2021                                              Київ                                                      № 572

Про залишення заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності без розгляду

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «ГЛОТ-СХІД» (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду заяви встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду, а саме подання заяви, що не відповідає формі, установленій додатком 1 до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960 (далі – Ліцензійні умови), а також подання не в повному обсязі документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії.

Так, здобувач ліцензії не надав відомості про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4 до Ліцензійних умов).

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання заяви за формою, установленою Ліцензійними умовами (додаток 1), відомостей про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення (додаток 4).

З огляду на викладене та відповідно до пункту 1, абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду:

заяву від 23 липня 2021 року № 65520 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛОТ-СХІД» (місцезнаходження: вулиця Княгині Ольги, будинок 5 б, квартира 17, місто Львів, 79026, ідентифікаційний код 44245746).

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Чернишова О.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Сергій ГОНЧАРОВ