Контраст
Шрифт

Наказ від 25.11.2021 №856 Про місце провадження видів господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

25.11.2021                                    Київ                                          №  856

Про місце провадження видів господарської діяльності

Відповідно до статті 6 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» і постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до відомостей, поданих товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ТЕХІМПЕКС»» (ідентифікаційний код 32499006; місцезнаходження: бульвар Незалежності, будинок 14, місто Бровари, Київська область, 07400), уважати місцем провадження господарської діяльності магазин з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, розташований за адресою: вулиця Польова, будинок 7, село Засупоївка, Бориспільський район, Київська область.

2. Відповідно до відомостей, поданих товариством з обмеженою відповідальністю «СТВОЛ» (ідентифікаційний код 37608933; місцезнаходження: вулиця Рішельєвська, будинок 73, місто Одеса, 65012), уважати місцем провадження господарської діяльності магазин з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, розташований за адресою: проспект Перемоги,  будинок 9, місто Київ.

3. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

4. Управлінню ліцензування  (Чернишова О.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра  Богдан ДРАП’ЯТИЙ
#вшануйгероя