Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ від 19.02.2021 № 135 Про відмову у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.02.2021                  Київ                          № 135

Про відмову у  видачі ліцензії на провадження господарської діяльності

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності звернувся ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ХІМІЧНИХ ПРОДУКТІВ (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду заяви та документів установлено розбіжність між даними в підтвердних документах та фактичним станом здобувача ліцензії на момент подання документів.

Так, наданими документами, а саме Технічними умовами не підтверджується можливість здобувача ліцензії провадити вид діяльності, зазначений ним у заяві.

Крім цього, дозволи на відкриття об’єкта дозвільної системи не підтверджують наявність місця провадження діяльності, види яких визначено Ліцензійними умовами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України  від 02 грудня 2015 року № 1000.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом коректного зазначення у заяві виду господарської діяльності, на який здобувач ліцензії має намір отримати ліцензію, а також надати копію дозволу на відкриття об’єкта дозвільної системи, що відповідає виду місця провадження діяльності відповідно до вимог Ліцензійних умов.

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Відмовити ДЕРЖАВНОМУ НАУКОВО-ДОСЛІДНОМУ ІНСТИТУТУ ХІМІЧНИХ ПРОДУКТІВ (ідентифікаційний код 14015318; місцезнаходження: вулиця Садовий бульвар, будинок 59, місто Шостка, Сумська область, 41100; заява від 16.02.2021 № 115-2021) у видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Камишанов В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Сергій ГОНЧАРОВ