Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ від 17.12.2021 № 959 Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на провадження охоронної діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.12.2021                                              Київ                                                     № 959

Про залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії  на  провадження   охоронної  діяльності

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННА КОМПАНІЯ «ГАРАНТ РІТЕЙЛ» (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду документів, що додаються до заяви, установлено, що в копії диплома про вищу освіту прізвище особи, на яку покладається виконання обов’язків фахівця з організації заходів охорони (далі – фахівець), не відповідає прізвищу, зазначеному в паспорті громадянина України.

Крім того, відповідно до підпункту 1 пункту 6 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2015 року № 960, здобувач ліцензії має подати завірену ним копію трудового договору, укладеного з фахівцем, або витягу з його трудової книжки.

При цьому записи, що містяться в копії трудової книжки фахівця, не відповідають записам витягу із цієї книжки.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання завіреної керівником здобувача ліцензії копії трудового договору, укладеного з фахівцем, та копії документа, що підтверджує зміну його прізвища.

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 01.12.2021 № 104708 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННА КОМПАНІЯ «ГАРАНТ РІТЕЙЛ» (ідентифікаційний код 40121756; місцезнаходження: вулиця Азербайджанська, будинок 16/4, квартира 11, місто Київ, 02090;).

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення наступного за днем прийняття рішення робочого дня.

3. Управлінню ліцензування (Чернишова О.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ