Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ від 12.10.2020 №720 Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.10.2020                                       Київ                                            №  720

Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва засобів індивідуального захисту звернулося Представництво «ЕццентріСІТІ ІНВЕСТ с.р.о.».

За результатами розгляду заяви встановлено наявність підстав для залишення її без розгляду.

Так, відповідно до абзацу другого пункту 1 частини другої статті 11 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» у заяві про отримання ліцензії повинна міститися інформація про здобувача ліцензії: для юридичної особи – повне найменування, ідентифікаційний код, місцезнаходження, перелік відокремлених підрозділів, у межах яких планується провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, а частиною сьомою статті 12 визначено, що для цілей цього Закону використовуються відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Відповідно до статті 80 Цивільного кодексу України юридичною особою є організація, створена і зареєстрована в установленому законом порядку.

Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» визначено, що державна реєстрація юридичних осіб – це офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, зміни відомостей, що містяться в ЄДР, про юридичну особу, а також проведення інших реєстраційних дій, передбачених цим Законом.

Згідно із частиною четвертою статті 87 Цивільного кодексу України юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації, а відповідно до частини четвертої статті 91 цього кодексу цивільна правоздатність юридичної особи виникає з моменту її створення і припиняється з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.

При цьому відомості про здобувача ліцензії – юридичну особу Представництво «ЕццентріСІТІ ІНВЕСТ с.р.о.» в ЄДР відсутні.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом набуття здобувачем ліцензії статусу юридичної особи.

Відповідно до пункту 4 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

1. Залишити без розгляду заяву від 03.09.2020 № 570-2020 Представництва «ЕццентріСІТІ ІНВЕСТ с.р.о.» (місцезнаходження: вулиця Варвари Довженко, будинок 86-А, село Демидів, Вишгородський район, Київська область, 07335,) про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва засобів індивідуального захисту.

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення  наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування  (Камишанов В.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Сергій ГОНЧАРОВ