Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ від 05.11.2021 № 812 Про анулювання повністю ліцензії на провадження виду господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.11.2021                                   Київ                                          № 812

Про анулювання  повністю ліцензії на провадження виду господарської діяльності

Відповідно до пункту 4 частини дванадцятої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та заяви спадкоємниці Констандакі Олени Миколаївни

НАКАЗУЮ:

1. Анулювати повністю ліцензію на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, видану відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 16 травня 2018 року № 406 фізичній особі – підприємцю Дятлову Володимиру Володимировичу (місце проживання: вулиця Далекосхідна, будинок 2-Б, місто Одеса, Одеська область, 65006, реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2743520636).

2. Департаменту комунікації (Шевченко А.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

3. Управлінню ліцензування (Чернишова О.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра Богдан ДРАПЯТИЙ