Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Наказ МВС від 14.07.2016 №667 «Про видачу ліцензії на право провадження певних видів господарської діяльності та місце провадження діяльності»

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

        14.07.2016                                          м. Київ                                          № ____667    

 

Про   видачу   ліцензії на право провадження певних видів господарської діяльності та місце провадження діяльності

 

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання  такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Видати фізичній особі – підприємцю Охріменко Наталії Василівні, яка проживає за адресою: вул. Ганни Бондарівни, 10, м. Богуслав, Київська область, 09700, –  реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов’язкових платежів 2544804063, – ліцензію на провадження діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 мм і швидкістю польоту кулі понад 100 м/с; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Місце провадження діяльності за адресою:                   вул. Шевченка, 11,  м. Богуслав, Київська область.

 

2. Департаменту комунікацій (Шевченко А.В.) забезпечити розміщення та оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті МВС.

 

3. Управлінню ліцензування  (Чернишова О.В.) протягом трьох  робочих днів повідомити здобувача ліцензії про прийняте рішення та забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

 

Заступник Міністра –

керівник апарату                                                                               О.В. Тахтай