Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

НАКАЗ № 409 Про звуження провадження видів господарської діяльності

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.05.2019

м. Київ

№ 409

Про звуження провадження видів господарської діяльності

Відповідно до частини восьмої статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

НАКАЗУЮ:

1. Звузити провадження товариством з обмеженою відповідальністю «ЕВЕРФОРТ» (вулиця Патріотична, будинок 64 Д, місто Запоріжжя, 69005, ідентифікаційний код 33210632) вид господарської діяльності з ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, що здійснюються за адресою: вулиця Патріотична, будинок 64 Д, місто Запоріжжя, до виду діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Діяльність за адресою: вулиця Феодосійська, будинок 3, місто Запоріжжя, здійснюється відповідно до наказу МВС від 10.10.2018 № 826.

2. Звузити провадження громадською організацією «ЗАПОРІЗЬКИЙ СПОРТИВНО-СТРІЛЕЦЬКИЙ КЛУБ» (вулиця 12 квітня, будинок 78, квартира 173, місто Запоріжжя, 69001, ідентифікаційний код 40423434) вид діяльності з виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення, ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, що здійснюються за адресою: Північне шосе, будинок 113, місто Запоріжжя, до виду діяльності з виробництва боєприпасів до вогнепальної зброї невійськового призначення, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони. Діяльність за адресою: вулиця Феодосійська, будинок 3, місто Запоріжжя, здійснюється відповідно до наказу МВС від 18.12.2018 № 1028.

3. Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) забезпечити розміщення наказу на офіційному веб-сайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

4. Управлінню ліцензування (Камишанов В. І.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

 

 

Заступник Міністра

С. М. Гончаров