Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Доручення від 03.2020 Про додаткові заходи щодо профілактики коронавірусу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ДОРУЧЕННЯ

03.2020           Київ                №

Про додаткові заходи щодо профілактики коронавірусу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVІD – 19», з метою запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVІD – 19, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р.

ДОРУЧАЮ:

1. Департаменту забезпечення діяльності апарату (Н. БОНДАР), Департаменту організаційної роботи (І. ПАРУБОЧИЙ) тимчасово, до окремого розпорядження, призупинити:

  • проведення особистого прийому громадян керівництвом МВС та структурних підрозділів апарату МВС;
  • приймання заяв і звернень, адвокатських запитів, запитів на публічну інформацію шляхом особистого їх подання заявниками через приймальню громадян.

2. Департаменту забезпечення діяльності апарату (Н. БОНДАР) забезпечити:

  • прийом заяв, звернень громадян та запитів на публічну інформацію, адвокатських запитів засобами електронного або поштового зв’язку, через скриньку для прийому заяв, звернень громадян та запитів на публічну інформацію, адвокатських запитів;
  • відкриття скриньки для прийому заяв, звернень громадян та запитів на публічну інформацію, адвокатських запитів та вибірку кореспонденції в робочі дні двічі на добу: о 12 та 17 годині.

3. Департаменту державного майна та ресурсів (Л. ШАЛІЄВСЬКА), Державній установі «Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України» (О. МОГИЛА) забезпечити встановлення скриньки для прийому заяв, звернень громадян та запитів на публічну інформацію, адвокатських запитів у приміщенні контрольно-пропускного пункту МВС.

4. Департаменту комунікації (А. ШЕВЧЕНКО) забезпечити оприлюднення інформації, зазначеної в пунктах 1, 2 цього доручення, на сайті МВС.

5. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Державний секретар Олексій ТАХТАЙ