Контраст
Шрифт

Наказ МВС від 07.04.2016 № 275 «Про створення відділення відновного лікування та реабілітації № 2 МРЦ МВС «Південний Буг» (Сатаново) (положення про МРЦ «Південний Буг)

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

 07.04.2016                                       м. Київ                                                №  275      

 

 

Про створення відділення відновного

лікування  та  реабілітації  №  2  МРЦ

МВС «Південний Буг»

 

 

Відповідно до підпункту 20 пункту 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 878, та з метою поліпшення медичного обслуговування працівників Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, реабілітації учасників антитерористичної операції та для раціонального використання ліжкового фонду

НАКАЗУЮ:

 1. Ліквідувати терапевтичне відділення № 2 в структурі ДУ «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Хмельницькій області» у смт Сатанів та створити в структурі Медичного реабілітаційного центру МВС України «Південний Буг» відділення відновного лікування та реабілітації № 2 у смт Сатанів.
 2.  
 3. Унести зміни до Положення про Медичний реабілітаційний центр МВС України «Південний Буг», затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 04 листопада 2004 року № 1286, виклавши його в новій редакції, що додається.
 4.  
 5. ДФОП (Шевнін С. М.), УМЗР (Коробка В. І.), ДУ «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Хмельницькій області» (Матійко О. І.), МРЦ МВС України «Південний Буг» (Мудрий О. І.) внести відповідні зміни до кошторисів.
 6.  
 7. ДФОП (Шевнін С. М.) забезпечити в установленому порядку фінансування Медичного реабілітаційного центру МВС України «Південний Буг» з урахуванням створення у його структурі відділення відновного лікування та реабілітації № 2 у смт Сатанів.
 8.  
 9. ДПООНД (Слівінський В. Р.), УМЗР (Коробка В. І.) унести відповідні зміни в штати ДУ «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Хмельницькій області» та Медичного реабілітаційного центру МВС України «Південний Буг».
 10.  
 11. ДЗЗ (Шалієвська Л. І.) здійснити передбачені нормативно-правовими актами заходи щодо передачі нерухомого майна та окремого індивідуально визначеного майна, що перебуває в користуванні терапевтичного відділення № 2 ДУ «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Хмельницькій області» з балансу УМВС України в Хмельницькій області на баланс Медичного реабілітаційного центру МВС України «Південний Буг».
 12.  
 13. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра керівника апарату Тахтая О. В.

 

 

 

Міністр                                                                                          А. Б. Аваков

Герої МВС