Контраст
Шрифт

Наказ МВС від 07.04.1994 № 177 «Про створення центрів психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору відділів (служб) охорони здоров’я ГУМВС, УМВС»

 

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

 07.04.1994                                       м. Київ                                                №  177      

 

 

Про створення центрів психіатричної

допомоги та професійного

психофізіологічного відбору

 

 

З метою організації відомчої психіатричної служби та професійного психофізіологічного відбору, відповідно до рішення колегії МВС України від 22 липня 1993 р. № 6 КМ/3,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Створити при відділах /службах/ охорони здоров’я МВС Республіки Крим, міста Києва, УВС областей та міста Севастополя центри психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору.
  2. Затвердити штати центрів психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору,Тимчасове положення про них, а також перелік змін у штатах лікувально-профілактичних закладів системи МВС згідно з додатками №№ 1, 2, 3.
  3. Виконання завдань щодо надання психіатричної допомоги та проведення професійного психофізіологічного відбору працівників органів внутрішніх справ ГУМВС Київської області покласти на Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору відділу охорони здоров’я м. Києва.
  4. Міністру внутрішніх справ Республіки Крим, начальникам ГУМВС міста Києва, УВС областей і міста Севастополя забезпечити центри психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору службовими приміщеннями, автотранспортом, оргтехнікою та іншими матеріально-технічними засобами.

Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Управління охорони здоров’я МВС України Петраша О. В.

Наказ та додатки надіслати за належністю.

 

Міністр

генерал внутрішньої служби України                                         А Василишин

Герої МВС