ОГОЛОШЕННЯ

До уваги суб’єктів господарювання!

09 червня за № 968/40024 в Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства внутрішніх справ України від 16 травня 2023 № 396 «Про затвердження Змін до Положення про функціональну підсистему «Єдиний реєстр зброї» єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ» (далі – ЄРЗ).

Цим нормативно-правом актом, зокрема, визначається порядок надання доступу до ЄРЗ для користувачів суб’єктів ЄРЗ, які здійснюватимуть обліково-реєстраційні дії, а також припинення такого доступу.

 

Надаємо декілька важливих порад, які допоможуть вам підготуватися до роботи в ЄРЗ. 

Для отримання доступу до ЄРЗ необхідно:

1. Заповнити заяву за визначеною формою (тут);

2. Заповнену та підписану заяву подати до МВС в один із зручних способів:

- у паперовій формі - через оператора поштового зв’язку на адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601, або нарочним – за цією ж адресою, у скриньку для кореспонденції МВС;

- в електронній формі - за допомогою засобів інформаційних, електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, або на електронну поштову адресу уповноваженого підрозділу МВС: [email protected];

Заява про припинення доступу (тут) подається в аналогічний спосіб.

3. Після отримання заяви про надання доступу до ЄРЗ уповноважений підрозділ МВС перевіряє повноту наданих відомостей і, залежно від виду діяльності суб’єкта ЄРЗ, надсилає заяву для перевірки до структурного підрозділу МВС з питань ліцензування та/або уповноваженого підрозділу Національної поліції України з контролю за обігом зброї.

За результатами перевірки, у разі наявності підстав, заява надсилається до адміністратора ЄРЗ для надання відповідного доступу.

 

Департамент інформатизації МВС України