ОГОЛОШЕННЯ

Шановні колеги!

У зв’язку з введенням в дію 23 червня 2023 року Єдиного реєстру зброї та з метою отримання доступу суб’єктами господарської діяльності до нього Міністерство внутрішніх справ України проводить навчальні семінари. 

Для успішного старту навчального семінару «Єдиний реєстр зброї» надаємо декілька важливих порад, які допоможуть вам підготуватись до навчання. 

Для початку зробіть наступні кроки щодо підключення до тестового та промислового середовища ЄРЗ:

1.      Подайте анкету через сайт МВС тут для проходження навчання (термін подання заявок продовжено).

2.      Після опрацювання електронної Google форми, у відповідь вам надійде заявка. Прохання коректно зазначати назву організації, ЄДРПОУ/ РНОКПП та адресу електронної пошти. В блоці «Найменування органу ліцензування» – вписується назва та адреса організації, яка надає ліцензію на провадження діяльності.

3.      Після отримання заявки працівники ДП «ІНФОТЕХ» – здійснюють формування облікового запису та на електронну пошту надсилають інформаційні листи:

 

a.       Перший – інструкцію щодо встановлення захищеного каналу зв’язку. 

           

b.      Другий – посилання для входу до тестового середовища ЄРЗ.  Інструкція для встановлення Агенту підпису.

     Для отримання інструктивних матеріалів (пдф + відео) – прив’язка в Teems на зазначену адресу надійде посилання на Репозиторій* з інструктивними матеріалами.  

c.       Третій – повідомлення про проведення навчання, із зазначеною датою, надсилається за кілька днів до його початку. Прохання, якщо вам не вдається в цей день пройти навчання – повідомити нас завчасно. 

            Контакт-центр Єдиного реєстру зброї:

            +380 (44) 334 40 35

 

Примітка: дату проходження навчання може бути змінено за попереднім погодженням з вами.

*Репозиторій – спеціальний сервер, на якому зберігається і з якого можна завантажити інструктивні матеріали, програмне забезпечення, тощо.

Будь ласка, дотримуйтеся вимог забезпечення кібергігієни, які включають зміну паролів та збереження конфіденційності ваших облікових записів.

 

З повагою

організатори навчального семінару «Єдиний реєстр зброї»:

Департамент взаємодії з Національною поліцією України МВС України

Державне підприємство «ІНФОТЕХ»