Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Заробітну плату правоохоронцям можливо підвищити за рахунок детінізації економіки

clock
01.12.2021 10:19

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський сьогодні, 1 грудня, під час ранкового засідання Кабінету Міністрів України.

«Заробітна плата прикордонників, рятувальників, бійців Нацгвардії та поліцейських насправді жалюгідна. Сьогодні паркувальники та рознощики піци отримують більше, ніж нацгвардійці, які забезпечують публічну безпеку та несуть службу в ООС, та прикордонники, які захищають наші кордони. Ми можемо підвищити зарплати для 350 тисяч працівників системи МВС та почати будувати державний кордон шляхом детінізації економіки», - сказав Денис Монастирський.

За його словами детінізація можлива за напрямками підвищення збору акцизів з лікеро-горілчаних виробів.

«Я наголошую, що мова йде не про збільшення ставок акцизу, а про детінізацію економіки. За результатами роботи минулого місяця системи МВС, надходження по акцизу збільшилось близько на 1 млрд грн, у порівнянні з минулим місяцем. Абсолютно реально збільшити ці кошти на 10 млрд в наступному році і виділити їх на грошове забезпечення підрозділів МВС. Це дозволить поступово підвищити зарплати на 20%. Я беру на себе політичну відповідальність за реалізацію цієї пропозиції і прошу підтримки колег», - зазначив він.

Департамент комунікації МВС України