Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Привласнення коштів на ремонті Південного мосту столиці: поліцейські провели ряд обшуків

clock
15.12.2021 08:59

Загальна сума договору проведення підрядних робіт становила 148 мільйонів гривень. Кошти призначалися для капітального ремонту деформаційних швів мостового переходу. Остаточна сума збитків встановлюється.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві спільно зі слідчими Подільського управління поліції Києва викрили схему привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах. 

Встановлено, що службові особи комунального підприємства столиці та приватного підприємства вступили у змову та вносили неправдиві відомості у звітну документацію щодо об’ємів виконаних підрядних робіт на Південному мості Києва та вартості будівельних матеріалів.

14 грудня поліцейські провели ряд обшуків з метою виявлення та вилучення документів, які можуть свідчити про протиправну діяльність службових осіб комунального та приватного підприємств. Сума завданих збитків буде встановлена після проведення експертиз.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Подільська окружна прокуратура міста Києва.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України