МВС ініціювало створення робочої групи, що займатиметься військово-патріотичним вихованням

clock
11.01.2022 17:45

Сьогодні, 11 січня, під головуванням міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського відбулась робоча зустріч, на якій очільники та представники органів виконавчої влади обговорили розвиток військово-патріотичного виховання молоді в Україні.

До обговорення долучились міністр оборони України Олексій Резніков, міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет та перший заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Сторони домовились про координацію зусиль та забезпечення взаємодії між органами державної влади щодо військово-патріотичного виховання молоді.

“З першого січня набрав чинності Закон України “Про основи національного спротиву”. Він передбачає, що у закладах освіти мають бути створені відповідні курси, які сформують базові військові навички та багато іншого. Тому нам потрібно об'єднати й скоординувати зусилля для того, щоб механізм військово-патріотичного виховання дійсно працював”, - зазначив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Своєю чергою міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет зазначив, що у закладах освіти уже існує низка ініціатив військово-патріотичного виховання, які реалізуються спільно з МВС, Міноборони та Мінветеранів. Проте, всі вони потребують систематизації. 

Сторони домовились про створення робочої групи, яка зможе випрацювати комплексний підхід до військово-патріотичного виховання в державі.

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня вступили в дію положення Закону «Про основи національного спротиву», ухваленого торік. Закон передбачає можливість створювати добровольчі формування територіальних громад.

Департамент комунікації МВС України

ФОТО Миколи Анацького

Схожі матеріали