Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Катерина Павліченко: МВС імплементує політику ґендерної рівності у діяльність відомства

clock
13-го вересня 2021, 18:36
clock
870

Про це сказала заступниця міністра внутрішніх справ сьогодні, 13 вересня, під час візиту в резиденцію Надзвичайного та Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи. Там відбулася зустріч із Командувачкою Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади (операція «UNIFIER») в Україні підполковником Мелані Лейк.

У заході також взяли участь представниці та представники органів системи Міністерства внутрішніх справ.

Сторони обговорили питання дотримання ґендерної рівності в секторі безпеки, виклики та сприйняття жінки в правоохоронних професіях, а також поділились досягненнями України в правоохоронній сфері й амбітними планами на майбутнє.

Надзвичайний та Повноважний Посол Канали в Україні Лариса Ґаладза звернула увагу на необхідність розвінчення упереджених ставлень до окремих категорій осіб - як самим суспільством, так і співробітниками.

Зі свого боку, Мелані Лейк відмітила швидке впровадження ґендерної рівності в секторі безпеки і оборони України, стрімке збільшення кількості жінок, в тому числі на керівних посадах та у військових званнях.

«Можливість зустрічі такого рівня є потужним поштовхом для особистісного та професійного розвитку. Дякую Посольству Канади та особисто Надзвичайному і Повноважному Послу Канади Ларисі Ґаладзі за організацію зустрічі, а також постійну підтримку у просуванні ідеї ґендерної рівності»,-зазначила Катерина Павліченко.

Департамент комунікації МВС України 

Схожі матеріали