Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Катерина Павліченко: «Боротьба з торгівлею людьми залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності МВС»

clock
21-го липня 2021, 12:47
clock
1105

На цьому наголосила заступниця міністра внутрішніх справ під час наради з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми.

За словами Катерини Павліченко, у 21 столітті люди продовжують страждати від вербування з метою втягнення у зайняття проституцією та інших форм сексуальної експлуатації,  та у злочинну діяльність, пов’язану з наркозлочинністю, нелегальним перевезенням мігрантів і використанням громадян для примусової праці та жебрацтві. Саме тому співпраця з представниками духовенства дуже важлива.

«Церква є тим місцем, кули приходять люди, щоб знайти сили впоратися з проблемами в житті. Церква іноді є першою інституцією, до якої звертаються жертви торгівлі людьми, та може стати «сполучною ланкою» між постраждалими та державними органами, уповноваженими на надання допомоги постраждалим та притягнення винних до відповідальності», - зауважила заступниця міністра.

Катерина Павліченко закликала консолідувати зусилля держави і духовенства шляхом взаємодії. Йдеться про навчання представників Ради Церков та релігійних організацій з метою  ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми та подальшого їх перенаправлення для надання необхідної допомоги до державних органів або громадських об’єднань; проведення роз’яснювальної роботи серед прихожан, а також розробка та розповсюдження друкованої продукції щодо протидії торгівлі людьми, яка не суперечить традиціям, канонам та порядкам релігійних організацій, і спільне проведення просвітницьких заходів щодо протидії торгівлі людьми.

«Ми можемо та маємо робити все, щоб людина вибралася з рабства, а ще дуже важливо, щоб людина, яка постраждала, отримувала все необхідне для поновлення порушених прав та реабілітації», - додала заступниця міністра.

Схожі матеріали