Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Канадські поліцейські завершили тренінги для вінницьких колег з протидії домашньому насильству

clock
3-го вересня 2021, 15:57
clock
417

Упродовж чотирьох днів для вінницьких поліцейських проходили курси з протидії домашньому насильству, організовані Канадською поліцейською місією в Україні CPMU в межах Канадсько-українського проєкту розвитку поліції.

Такий захід проводився з метою підвищення рівня готовності поліцейських до виконання професійних завдань та обов’язків щодо протидії домашньому насильству, а також вдосконалення практичних навичок з запобігання таким правопорушенням.

Поліцейські відпрацювали основні алгоритми реагування на випадки домашнього насильства,  особливості комунікації з кривдником та його жертвою, а також надання правової та психологічної  допомоги.

Заступник начальника обласного главку поліції Ігор Волокітенко наголосив, що тема домашнього насильства є досить актуальною, а проведення таких зустрічей дає можливість поліцейським поділитись особистим досвідом та відпрацьовувати алгоритм дій при надходженні повідомлень щодо припинення домашнього насильства.

Як зазначила радниця з питань підготовки поліцейських Джанель Бьорд, канадські поліцейські вже довгий час співпрацюють з Національною поліцією України, спільно визначають проблемні питання, на які потрібно звернути увагу під час навчання.

 Крім поліцейських, участь у тренінгах взяли представники соціальних служб та організацій, які надають допомогу постраждалим від домашніх кривдників.

 

 
Відділ комунікації поліції

Вінницької області

 

Схожі матеріали