Бійці НГУ взяли участь у оперативному відпрацюванні Старобільська
Співробітники Національної поліції Луганщини та військовослужбовці Слов’янського полку Національної гвардії України взяли участь у оперативно-профілактичному відпрацюванні Старобільська згідно розпорядження командуючого операції Об’єднаних сил.
Під час здійснення оперативно-профілактичних заходів спільними групами було вилучено 2 корпуси гранат (РГД-5 та Ф-1), 2 запали (УЗРГМ та УЗРГМ -2), пістолет Walter CP 88, 6 грам речовини рослинного походження, схожу на канабіс. Також було вилучено 4 одиниці зброї за порушення строків реєстрації.
На одній із зупинок було затримано громадянина у якого було знайдено та вилучено речовину рослинного походження, схожу на канабіс, вагою 25 грам. Також нацгвардійці і поліцейські виявили двадцятитонний вантаж металобрухту (чорного), документи на який потребують додаткової перевірки.
За підсумком відпрацювання було відкрито три провадження за статтями Кримінального кодексу України та виявлено 57 адміністративних правопорушень.