Наказ від 29.11.2022 № 780 "Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ України на 2023 рік"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.11.2022 Київ №780

Про затвердження Річного плану
здійснення заходів державного
нагляду (контролю) Міністерством
внутрішніх справ України
на 2023 рік

 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», на виконання Вимог до оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), унесення змін до них та звіту щодо їх виконання, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державної регуляторної служби України від 07 серпня 2017 року № 1170/81,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Міністерством внутрішніх справ України на 2023 рік (далі – План), що додається.

2. Управлінню ліцензування (Чубаєвський В.) забезпечити організацію та здійснення заходів державного нагляду (контролю) відповідно до Плану.

3. Департаменту комунікації (Андреєв Д.) забезпечити розміщення та оприлюднення цього наказу на офіційному вебпорталі МВС.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Богдан ДРАП’ЯТИЙ